ATRAKCJE

W OŚRODKU I OKOLICY
Zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, tęsknią za czystym powietrzem, chcą odpocząć wśród lasów i jezior oraz szukają urokliwych tras spacerowych. Ogniska, kajaki czy łódki to tylko jedne z nielicznych sposobów spędzania wolnego czasu, które oferujemy.
Jednodniowe wycieczki
Organizujemy wycieczki w kierunku: Wilno-Troki, Druskienniki, Kłajpeda-Pałanga, Ryga-Szawle. Szczegóły możecie sprawdzić tutaj → Oferta Wycieczek PDF, w recepcji oraz pod numerem telefonu: +48 535 33 77 48
Wygodne domki letniskowe
Do dyspozycji gości mamy ponad 40 wygodnych domków letniskowych. W ofercie posiadamy również ogrzewane całoroczne domki o podwyższonym standardzie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Altana z grillem
W centrum naszego ośrodka znajduje się altana idealna na wieczorne biesiady. Dla amatorów grillowania udostępniliśmy duży ruszt z paleniskiem. Można z niej korzystać zarówno latem jak i zimą.
Sauna
Specjalnie dla naszych gości na terenie ośrodka otworzyliśmy ruską banię. Sauna posiada przebieralnie i toalety. Cennę sauny możecie sprawdzić tutaj → Cennik oraz pod numerem telefonu: +48 602 337 748
Wypożyczalnia rowerów
Aktywny wypoczynek to podstawa. Do Waszej dyspozycji udostępniliśmy kilkanaście rowerów dla dorosłych oraz rower dla dziecka. Koszt wypożyczenia roweru na cały dzień to 25zł.
Sala gier i sportów
Dla naszych Gości zorganizowaliśmy salę gimnastyczną wypełnioną sportowymi atrakcjami. Stół do tenisa stołowego, bilard, badminton i inne. Idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.
Augustowskie jeziora
Nasz ośrodek umiejscowiony jest pomiędzy trzema największymi augustowskimi jeziorami: Białym, Necko i Sajno. Do najbliższego jeziora mamy 8 minut spacerkiem.
Place zabaw
Wasze pociechy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu na specjalnie przygotowanym bezpiecznym placu zabaw. Zjeżdżlnie, huśtawki i piaskownice umilą czas małym dzieciom.
Miejsce na ognisko
Przygotowaliśmy wygodne miejsce na wieczorne ogniska z rodziną lub przyjaciółmi. Możecie piec kiełbaski na przyszykowanych kijkach i śpiewać ballady do rana.
Trampolina
Dla najmłodszych specjalna atrakcja: skoczna trampolina dostępna dla wszystkich dzieci. Znajduje się tuż obok placu zabaw.
Ogródek piwny
Wieczorami zapraszamy do naszego wygodnego ogródka piwnego. W barze możecie zamówić piwo z nalewaka, piwo butelkowe, kawę, herbatę, lody i przekąski.
Top